Description
| Box Contents | Motorola Phone , Battery and Charger |
|---|---|
| Condition | Refurbished Phone |
| Warranty | 1 Year Complete Warranty |
| Operating System | MOTOMAGX S60 rel. 3.2 |
| Model | Motorola ZN300 Phone |
| Battery Capacity | Li-Ion 940 mAh battery |
| Colour | As Shown in Picture |
| SIMs | Single |
| Screen Size | 2.6 inches |
| Display Resolution | 240 x 320 pixels |
| Multi Languages Supported | Yes |
| Selfie Camera | NA |
| Rear Camera | 3.15 MP, AF |
| Flash | LED flash |
| GSM | 900/1800 MHz |
| Internal Memory | 8MB RAM |
| Expandable Memory | Â Upto 32 GB |
| Bluetooth | 2.0, A2DP |
| Wi-Fi | NA |
| Audio Jack | Yes |
| FM Radio | Stereo FM radio |
| Games | Yes |
| Flashlight | Yes |
| Battery Capacity | Up to 1080 h |
| Country of Origin | PRC |








Chayan Nayek (verified owner) –
Good